Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

GoOpti

Dodan: 16.06.11 @12:49:37

Lana

Gost

5€ popusta za prevoz z GoOpti. 

Uporabi kodo:

RFLIV16XSWG6

0     0

Miki

Gost

Najnovejša GoOpti koda: RFLI3HXPLEV5

Oziroma povezava do popusta: http://goop.tl/osiyj

0     0

Matej

Registriran uporabnik

Zapečkar

Popust za prvi prevoz.

http://goop.tl/j2xe9

0     0

Popotnik

Gost

5€ popusta za prvi prevoz

RFLIV13Q919Y

0     0

nekdo

Gost

Mene je sedaj Goopti precej razocaral. Po novem te lahko na letalisce dostavijo tudi 9 ur pred odhodom, kar se mi zdi zelo veliko, kar so mi tudi naredili. Mi je zal, da nisem vzel cenejsega, konkurencnega prevoza z boljsimi urami. 4 ure ze pocakas, sam 9 ur?

0     0

sun

Gost

Uffff to pa je res veliko! A ni prislo do kake napake? Ker ko bookiras in ti dajo kodo rezervacije, pise tudi okvirni cas odhoda (od - do).

Za vsak slucaj, kateri pa so drugi prevozniki ki opravljajo enako storitev?

Hvala vnaprej!

0     0

Jb

Gost

Tu goopti ni nicesar kriv.. ko vpises destinacijo in zeljeni cas prihoda, ti v naslednjem koraku ponudi vec moznosti z razlicnimi casovnimi okviri, najcenejsi je seveda casovno najbolj neugoden. Seveda najdrazji te dostavi tocno ob tvojem zeljenem casu.. potem imas pa se vmesne opcije (casovno okno 2 ure, ...)

Lp

0     0

Nekdo

Gost

Bullshit. Goopti je seveda odgovoren. Lahko pa ti plačaš 200 eur za prevoz v eno smer pri cemer se vedno prides na destinacijo vsaj 5 ur prezgodaj. Next best offer.

Ni bilo nobene normalne ponudbe, ker to je ze oddiranje, ki ga praktično nihce nebi sprejel.

Pa kle se samo zacne.

Placal sem za dodaten kos prtljage. V kombiju pa ni bilo prostora za en sam normalne kovcek. Moj kovcek je bil nato stlacen med zadnje zice in vrata. Kaj bi sele bilo, ce nebi bili ostali potniki skoraj brez prtljage, cesar pr gooptiju niso vedeli vnaprej, ker je majhen kovcek ze vstet v prtljago 

A sem doplacal zato, da bo drug folk hodil po moji prtlagi med postanki? Nisem!

Pa kombi ni bil goopti, temvec prilagojen za invalide. Goopti ni dolzan zagotoviti primernega vozila za storitev, ki jo je prodal? I dont think so. 

Seveda pq vedo, da v zadnjem trenutku ne bos mogel nic, kot sprejeti, da ujames letalo.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40