Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Bangkok-Sulawesi LET

Dodan: 19.04.17 @08:58:25

na sulawesi bi šla

Gost

Živjo! Poleti julija bi želela nekako priti iz Slovenije oz. Ita, Hrv ipd. na Sulawesi. 

Zanima me za vse tiste ki ste že potovali na Sulawesi, kako ste do tja prišli in PREDVSEM koliko vas je to stalo?

Našla sem let Zagreb-BKK in potem BKK-Sulawesi za 650 evr. Je to dobra cena? (Sprašujem nameč, ker sem lani za let Benetke-Jakarta povratna dala le 460 evr, kar je 200 evr manj, razdalja med Jakarto in Sulawesijem pa ni precejšnja)

In vsi tisti, ki se že tam bili, kakšna info. glede rezerviranja hostlov/hotelov, hrane, prevozov, budgeta (najin je low) bi nama prišla super prav! 

Hvala za info!

LP

0     0

kati

Gost

hi, jaz sem bla 2 leti nazaj doli in Sulawesi je nor. Letela pa sem Benetke-Jakarta. in iz Jakarte na sulawesi- v Manado. Ce se prav spomnem je bil ta notranji let okoli 140€. in toliko priblizno so bili vsi ostali notranji leti po indoneziji. bugget pa je odvisen od tega kaj bos doli pocela...za prenocisca smo dali cca 20-25€/ sobo. hrana pa je tudi poceni in prav v manado sem nakupila celo vrečo tropskega sadja, takega ki ga drugje po svetu se nisem videla. Obvezno mores it v Tana toraja tam je ful zanimivo in lepo...mi smo ble na Bunaken otocku, na crni plazi ( ne spomnem se imena gori na severu) in nato v Tana toraya...

Cena leta se mi zdi OK!

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40