Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

viza za laos vietnam in tajsko

Dodan: 30.05.17 @17:42:31

sonja

Gost

pozdravljeni ali mi lahko gdo prosim pove kako je z vizami .februarja bi odpotovala do bankoka tam bi bila dva dni in nato z avionom do laosa tam bi ostala cca 15 dni nato z busom prečkala mejo v vietnam tam bi bila se cca 25 dni nato nazaj v bankok tam spet dva dni in nazaj v zagreb.hvala vsem za vse informacije o vizah sonja

0     0

me

Gost

tajska: visa free 30 days (fly in) ali 15 days (overland) 

laos: kupiš na meji $30 (prinesi dolarje)

vietnam: rabiš prej uštimat. če priletiš z avionom moreš prej zaprosit in jo prevzameš na letališču, če greš pa overland jo moreš pa imet v potnem listu. V laosu imaš par konzulatov, traja ene 3 dni da jo uštimajo (amapk preveri za kake vietnamske in lao praznike, ker je zaprto).. jaz sem jo online uštimala na visa-vietnam.org . enkrat pa v laosu (mislim, da je blo $50)

0     0

sonja

Gost

hvala za odg.se pravi če sem prav razumela ker bo potovanje po laosu in vietnamu trajalo 40 dni in samo priletim in odletim iz bankoka potrebujem tudi tajsko vizo

0     0

:

Gost

Slovenci za vstop na Tajsko do 30 dni ne potrebujemo vizuma.S ponovnim vstopom naj bi dobil še 15 dni gratis.Ampak če boš samo nekaj dni v Bangkoku,te najbrž ne bi smelo skrbeti. 

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40