Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Otok Reunion!

Dodan: 29.06.17 @17:32:17

Janko

Gost

Lp.sem prvič na tem forumu in me zanima kje,do karte oz.kako na omenjeni otok?predlogi hvala v naprej.jan.

0     0

m

Registriran uporabnik

Popotnik

jst priporočam skyscanner -za iskanje letalskih kart

0     0

X

Gost

Najlažje z Mavricija. Prepusti iskanje kart raje kakšni agenciji ali znancu, ker več kot očitno nimaš pojma o ničemer. 

0     0

maja

Gost

Zdravo, najbrž bo res najlažje do Mauriciusa in potem od tam na Reunion. Do Mauriciusa pa malo poglej od Skyscanerja do Google Flights, Tripsta, eDreams. Mi smo leteli Lj-London-Mauricius z British Airways, cena je bila nekje 650-700e, najbrž se da tudi kej ceneje, preveri še tukaj, neka akcija za nakup do 31.7.: http://www.letimzbrnika.si/mauritius-z-air-france-in-partnerji-s-kratkim-prestopom-ze-za-568e/

Srečno in uživajte! Nas je Mauricius navdušil!

0     0

gost

Gost

glede na to, da si napisal/a, da ne ves kako do kart, ti resno predlagam, da se obrnes na STA - po mailu, telefonu... ker bo tako se najlazje. prisparas veliko zivcev in v primeru, da gre kaj narobe, se oni ukvarjajo s tem.

za prvic karte kupovat je cisto ok za kak ryanair, k so karte po 20eur.. reuinon = hitro 1000

0     0

Ptic

Gost

Rajsi se obrni na koga drugega kot pa STA, jaz pri njih ne kupim karte, ker cenzurirajo ljudi tukaj na forumu.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40