Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Poletje v Aziji

Dodan: 12.07.17 @02:05:23

Trip

Gost

Hej,razmišljam sem nekaj v tem stilu - dober teden Malezije, teden Filipinov in dva tedna Kitajske/Japonske naslednje leto julija. Ima kdo izkušnje z omenjenimi državami v tem času?Kako je z Malezijo na Z? Hvala za odgovore.

0     0

Katja

Gost

Na Japonskem (Tokio in jug) je julija in avgusta vroče za znoret (+vlaga), ampak se da preživet. Že zjutraj ob 7h je bilo včasih 29, 30 stopinj. Obstaja možnost tajfunov, jaz tega na srečo nisem doživela. Občasno kakšna ploha, ampak nič hujšega.

V bistvu je celotna Malezija poleti primerna na potovanja. Kar se morja tiče, sem bila sicer samo na vzhodu, kjer je bil v 5 dneh en hud naliv, ampak že naslednji dan je bilo vse ok.

0     0

Popotnica

Gost

Meni osebno se zdi tvoja ideja čisto nesmiselna, ampak sto ljudi sto čudi. Eni pač želite samo štemple. Jaz če imam en mesec, se posvetim eni državi, sploh Filipinom, Japonski, Kitajski ... 

0     0

Trip

Gost

1. Japonska en mesec? Cmon, po 2 tednih se normalen človek naveliča velikih mest in še večjih razdalj. Pa tudi njihovih cen.

2. Filipine imam namen razdeliti na dve potovanji, tokrat Palawan, drugič južni del.

3.Kitajska. Peking, Xian, Guilin,Zhangjiajie. To je vse kar želim videti v dveh tednih.Da se razvleči  še z drugimi znamenitostmi na cel mesec,ampak zakaj že?

4. Kolikokrat bom še imel šanso za daljše potovanje?   Ko si enkrat v resni službi, je toliko dopusta težko dobiti. In če potuješ s tempom 1mesec/1 država, bom do konca življenja obiskal mogoče 5 držav. Največja neumnost  od neumnosti!

5. Sicer pa je vprašanje postavljeno o vremenu in ne o smislu kombiniranja držav. Drugo je če ne znaš razbrati bistvo iz besedila.

0     0

Popotnica

Gost

@Trip, potem pa ne sprašuj, kaj menimo. Itak sam veš, kaj je nabolje In ja, jaz sem tudi v službi in imam max. časa 3 tedne. Btw, potem pa napiši Tokio in ne Japonska.  

0     0

Trip

Gost

Brezveze razpravljat, zanima me pač samo mnenje o vremenu.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40