Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Zahod ZDA večja mesta

Dodan: 07.09.17 @09:48:03

Trambo

Gost

Kako ste potovali po LA-ju, Las Vegasu, San Franciscu? Je avto dobra izbira? Ali je preveč gužve? Mogoče kakšna dobra bus varianta z ogledi?

0     0

matjaž

Gost

avto je optimalna izbira.rent a car ni drag,bencin je poceni,parkirišč več kot zadosti,ceste odlične...ni boljšega kot road trip po zahodu usa...

1     0

Trambo

Gost

Na splošno za okoli nacionalnih parkov gotovo avto. Zanima me za večja mesta. Vsaj v Evropi je bolj primerna uporaba javnega prevoza.

0     0

Trina

Gost

Z rentanim avtom. Oziroma z avtom v center parkirat in potem peš raziskovanje. Vsak dan en del mesta.

0     0

mustang2006

Registriran uporabnik

glede parkiranja v mestih na zah. obali ni problema,parkirišč ne manjka.priporočam pa uporabo navigacije v vozilu.LA in San Diego sta zelo prijazna za dostop do turističnih atrakcij,v San Franciscu je malo bolj nagužvano vse skupaj,ampak tudi gre...čeprav za ogled SF ti bolj priporočam javni prevoz-busi kateri krožijo po celem mestu-posebej če greš prvič tja...v Las Vegasu pa je najboljše parkirat avto,pa pol peš ali pa bus-poceni karte za celi dan za vse linije

1     0

Bla bla

Gost

Če vas ni veliko je smotrno premisliti o letu iz juga v San francisco, ker so razdalje ogromne. Veliko jih gre ob obali, ampak rabiš vsaj par dni in potem vrniti avto v isto mesto če nočeš dodatnih stroškov. Sem pa enkrat gledal dokumentarec o najlepših kalifornijskih plažah in zgledajo večinoma obupno, sploh tiste na pol poti med San Franciscom in LAjem.

0     0

SDA

Gost

Jaz za SF nisem imela avta, ker ga ne potrebuješ - samo javni prevoz, potem za na pot pa sem rentala avto in sem za ostala mesta imela avto (LA, SD, LV..)  

Obala med SF in LA pa odvisno kaj pričakuješ - to niso karibi (torej TO NISO plaže za kopanje), ampak lepa pokrajina, ki jo spremljaš na poti in izbereš tiste top točke za postanek (Big Sur, Carmel, itd. ) - meni osebno en lepših road tripov  

1     0

Urška

Gost

Jaz sem na roadtripu rentala avto le za poveavo med parki (od Phoenixa do SF), v LA, SF, LV pa sem se posluževala javnega prevoza, hoje (lastnih nog) in LYFT-a!

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40