Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

ENOSMERNA KARTA BRAZILIJA ?

Dodan: 03.11.17 @12:38:51

Br

Gost

Nameravam kupit enosmerno do Brazilije, ampak berem, da te ne spustijo na letalo brez povratne. V Br nameravam ostati max 2 tedna, potem pa v Argentino za dober teden, od koder bi  letel domov. Zadostuje, da jim pokažem letalsko karto Buenos Aires- Evropa? Hvala!

0     0

moja izkušnja

Gost

Jst se ne bi igral s tem, ampak bi kupil karto za "izhod" iz Brazilije. Sem imel podoben primer na Filipinih. Imel vstopno karto na Filipine (iz HKG), ter povratno iz HKG v Evropo, pa me niso spustil, tako da sem moral na hitro (na letališču) še kupit karto "za ven" iz Filipinov. 

0     0

jaka

Gost

V takem primeru lahko zahtevajo kavicjo za poplacilo stroskov v primeru potrebe po deportaciji. Kavcija je znasala 1000 USD v eni izmed drzav, za brazilijo pa si sam poisci tocne podatke.

0     0

Ptic

Gost

Poklici letalskega prevoznika kjer si kupil karto, oni biti morali znati povedat. Ponavadi te ne spustijo na letalo ce nimas povratne karte ali pa cesar drugega (bus, vlak, letalto) ki dokazuje da bos zapustil drzavo.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40