Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Sejšeli

Dodan: 01.12.17 @13:35:35

Seychells

Gost

Lepo prosim za predloge, kateri predel priporocate, lepe plaze, dogajanje,.... za druzino z otroci.

0     0

...

Gost

Blog zapisi na Po svetu.

0     0

Pikaso

Gost

Za duzine priporocam Cab Verde  Boa Vista hotel Riu. Poceni prijazno otrokom od igralnic vrtcev delavnic

0     0

Boštjan

Gost

Sejšeli so odlični. Emirates leti preko Dubaija in imaš leto 2 easy leta en slabih 6, drugi dobrih cca 6 ur. Greš na Mahe ali pa naprej na Praline, oba čudovita. La digue si pustiš le za izlet, lahko pa ga tudi izpustiš. Vse je easy varno in normalne cene. 

0     0

Travel

Gost

Kaj pa je z La Digue narobe? Še bolj čudovit kot Mahe! Tisti instant dnevni izleti so pa obup... 

0     0

F

Gost

Tudi jaz ne vem kaj bi bilo narobe z La dique, da bi ga izpustil. Eden lepših otokov. Priporočam, da izpustiš Mahe

0     0

Boštjan

Gost

Nič narobe. Je pa zame overrated, sem pričakoval precej več kot na drugih dveh večjih otokih...Poleg tega me je motilo da na otoku ni prometa. Tista scena z bicikli mi pač ne potegne. Poleg tega ni nekih trgovin za osnovne življenske potrebščine in tiste ki so, ne delajo non-stop in niso založene...Sama narava itak da je lepa, pa pustolovski izlet ob morju za otok z vodičem...vse cool, ampak spet...pričakoval sem bistveno več kot na recimo Praslinu...pa to ni bilo...no, vsaj zame...

0     0

misa

Gost

kaksne so pa kaj cene prenocisc ? Iscem kaj poceni, brez resortov allinclusive !

0     0

Boštjan

Gost

Cene so take kot povsod na svetu. Mnogo ljudi ima napačno predstavo da je na Sejšelih vse svinjsko drago. Razen ekskluzivnih resortov so cene čist normalne, tudi za slovenske razmere..Torej od 70€ na apartmajček pa naprej do neskončno seveda...

0     0

Boštjan

Gost

...pač alkohol je malce dražji...če se prav spomnem je pivo od 4€ naprej, tudi v trgovini...

0     0

Boštjan

Gost

..je pa lahko pivo v kakšnem fancy lokalčku od resorta na plaži tudi 25€...skratka če malo paziš je vse ok...

0     0

Mirč

Gost

Priporočam Air bnb, poceni prenočišča pa še domačine malo spoznaš. Najlepša plaža Anse Lazio.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40