Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Med karibskimi otoki gdo so nizkocenovniki?

Dodan: 28.01.18 @10:15:16

vivi

Gost

Hojla, ne vem kje naj iščem poceni letalsko - (ali trajekt?).

Radi bi šli iz GUADELOUPE na otoke: La Desirade, Las Saintes....

Gdo so prevozniki med otokami nizkocenovniki?

Kateri bližnji otok še vi predlagate?

hvala

0     0

Omg

Gost

Ne znaš napisati besede KDO niti je pravilno uporabljati. Kvečjemu se vprašaš kateri nizkocenovniki. Pa naj bi bili Slovenci narod jezikov. Še svojega ne znamo.

Potem se vprašaš, kako taki naredijo šolo in uspejo. Dobrodošli v Sloveniji! laughing

1     0

nope

Gost

če bi uspel ne bi iskal nizkocenovnikov

0     0

Grammar Nazi

Gost

Ta ne bo nikoli karte našel/našla, saj še imena otoka ne zna prav napisati yell... kaj šele da bo med otokAmi kruzal/a...

Mislim ne moreš verjet... človek se niti o pravilnem imenu ciljne destinacije ne pozanima... zadnjič je nekdo nekje spraševal, kje dobiti poceni karte za IstaMbul...

1     0

geez

Gost

Joj, kok ste eni pikolovski in pišete samo zato, ker vam gre nekaj xy na živce. Kot meni

Pa kaj, če je narobe napisal. Jaz se poklicno ukvarjam z jezikom pa tudi kdaj pa kdaj v pogovoru ali pa ko je treba kaj na hitro napisati (ne profesionalno, se ve), kak sms ipd, pa je lahko tak primer tudi forum, čeprav je javni, ustrelim kozla. Sicer ne z "gdo", ker se mi to res hecno in nepravilno sliši, ampak kdaj pa kdaj tudi najboljšim uide, deal with it!

In vivi še kar nima odgovora na svoje vprašanje.

Tudi jaz ji nisem kaj dosti pomagala z mojim, saj vem

Srečno pot!

0     0

Caribbean

Gost

Mogoče bi se pa "gdo" čisto v redu slišal, če bi ga povezal še z "niskocenovniki": bi bilo bolj v stilu. No, kakorkoli že, če se ne motim, gre za manjše otoke, kjer pravzaprav ne gre za problem nizskocenovnikov ali "normalnih" družb, ampak jih z večjimi povezujejo predvsem lokalne družbe, ki opravljajo servis predvsem z manjšimi avioni (DH6 in podobno), tako da je debata v tej obliki pravzaprav odveč. Bo treba poguglsti, ni druge.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40