Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Solo potovanje

Dodan: 28.01.18 @23:29:09

Solo

Gost

Zivjo,

Ima kdo kaksne super ideje/izkusnje za solo potovanje?

Zelja za letosnji dopust je drugacna od samega polezavanja na plazi. Ce je kdo slucajno imel kaksno super izkusnjo bi bila vesela, ce delite z mano.

Ps: Glede lokacije mi je vseeno (super je ce je malo morsko, ni pa nujno) 

Hvala ze v naprej

0     0

Kojot

Gost

potovanje s Transibirsko železnico

Japonska (super javni prevoz zato je enostavno potovati tam če si sam)

čez ocean s tovorno ladjo (več morja kot tko se ne da )

drugač pa sam greš lahko popolnoma povsod .. tako da kamor želiš

0     0

OnA

Gost

Odvisno, kaj bi rada, bo potrebno malo bolj specificirat. Pa se časovno opredelit, kdaj potovanje pride v poštev..

Azija je zelo prijazna za potovanje solo, ponuja pa tudi od morja do hribov, zanimive kulture, zgodovine, religije, arhitekture, naravnih parkov, pač odvisno kaj te zanima..

0     0

Jao

Gost

Neverjeno, koliko neumnih vparašnj na tem forumu. Pol pa pričakujete odgovore. Mi je vseeno. Japajade. Saj valjda veš, kaj ti všeč. Ali pa ti je vse. Morda poležavanje na plažah Islandije? 

0     0

Tadej

Gost

poglej moj blog pripeljite mi horiziont...vse razen prvega potovanja 2007 je bilo prepotovano solo.

verjetno je najlažja za potovat JV azija, ampak ne bom preveč ugibal, ker je to edini konec azije, kjer še nisem bil in me v resnici od cele azije še najmanj zanima... glede nato, da si ženska, se nekatere destinacije zate odvsetujejo... tu gre predvsem za kake muslimanske države, kot so turčija, jordanija, egipt, itd...pa tudi kaka indija se morda ne priporoča za solo ženska potovanja. je pa vsekakor mogoče in lahko se zgodi, da v celem mesecu ne boš imela slabe izkušnje.

kam iti na solo potovanje je odvisno od tebe, tvojih interesov, ciljev, želja, časa, financ, itd itd. tako da, vprašaj sebe, malo raziskuj, preberi kako popotniško revijo, pojdi na kako potopisno predavanje...

0     0

KrEna

Gost

Japonska, J.Koreja,Tajvan, Kitajska so izredno varne drzave za solo potnice.

0     0

KrEna

Gost

Ce si belka je povsem varen za solo potovanje tudi Katar. Ni pa kaj dosti zanimivega tam.

0     0

KrEna

Gost

Popolnoma varen je dolgocasen Dubai. 

0     0

Camino

Gost

Francoski camino - popolnoma varno -  30 dni 

veliko lepega, zanimivega in drugačnega

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40