Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Grčija

Dodan: 22.03.18 @16:35:52

Nace

Gost

Pozdravljeni,

poleti se z družino odpravljamo v Grčijo (na Kreto). Let imamo iz Beograda v Atene, nato v Atenah čakamo 6h. Letimo z Aegan Airlines. Zanimajo me naslednje stvari:

- Kakšen se vam nasploh zdi prevoznik (hrana, sedeži,zanesljivost....),

- Ker imamo kar nekaj casa za prestop bi si šli ogledat Atensko Akropolo in sli v Atenah nekaj pojest, kaj priporocate kaksen prevoz naj vzamemo, koliko casa prej se moramo vrniti na letališče,

- Ali bo šla pritljaga avtomatsko na drgo letalo in ali lahko zapustimo letalisce (do katerih komplikacij bi sploh lahko prislo?). V vse smeri letimo z istim prevoznikom.

Čim vec informacij in odg. Že v naprej se vam iskreno zahvaljujem.

lp

0     0

s

Gost

normaln prevoznik,nič slabega,nič wow dobrega...

6 ur je super za atene,lahko greste s podzemno,hitro v mestu...

eno uro prej da ste nazaj je dovolj,torej vam bo ene 4 ure ostalo za pohajkovanje...

glede prtljage,najbrz da ja,itak pa vam bodo v beogradu povedali...

0     0

Zverca

Gost

Jesos, no, kaka neumna vpršanaja, sorry. Za to eno urco leta iz BEG pa res niso pomembni sedeži, no. Hrane pa na letalu tudi verjetno ni.Edini prevpznik, ki to nudi na evropskih letih je Turkish. Sicer pa me čudi, glede na ostala vpršanja, da si sploh upaš potovati v lastni režiji   Pa iz BEG? Wtf? A to se izplača? 

0     0

s

Gost

@zverca

ne sodi !

0     0

Nace

Gost

Ce se vam kaj ne zdi prou ne odogovarjajte, sj nism postavu vprasanja o mnenju mojih vprasanj. Aja pa rekli ste da je Turkish edini prevoznik ki na evropskih linijah nudi hrano, tudi aegean airlines na liniji med (NPR. MUNCHNOM IN ATHENAMI NUDI! !) ja upam si potvt v lastni reziji pa kaj se vs tice iz kje potujem, mene ni zanimalo ce vam je vsec iz tam kjer potujemo. Raj ne tega pisat seb delate sramoto ne men

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40