Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

zamuda leta - dva različna prevoznika

Dodan: 05.07.18 @11:10:46

oto

Gost

Pozdravljeni,

čez 2 tedna imam rezerviran let iz LJ v Frankfurt z Adrio, iz Frankfurta pa z Lufthanso do končne destinacije. Vmes imam dobro uro časa za prestopanje. Zanima me, kaj se zgodi, če npr. letalo Adrie zamuja toliko, da mi ne uspe ujeti naslednjega letala z Lufthanso? Koliko časa sploh me letalo Lufthanse "čaka"? In kaj v primeru, da res ne uspem ujeti letala iz Frankfurta? - Ali je vsaj opcija, da mi najdejo kakšno drugo varianto do končne destinacije (tudi če s kakšnim prestopanjem). Sicer sem zasledil še en let iz Frankfurta, vendar šele čez 14 ur - tudi to bi vzel, če drugega ne bo, vendar kako vem, če je še kak prost sedež?

Ima kdo podobne izkušnje? Včeraj sem namreč po TV vidu prispevek o zamudah Adrie in me je mal stisnlo. 

Hvala za odgovore

0     0

Pika

Gost

Če ne gre za vezan let (torej če kar nisi kupil v enem kosu, ampak si moral narediti dve ločeni rezervaciji / nakupa), potem te drugi avion ni dolžan čakati. Žal.

0     0

oto

Gost

pozabil sem omeniti, da imam povezan let - tudi na spletni stari Adrie ko vnesem kodo, je zaveden let do Frankfurta in dalje, enako za povraten let.

0     0

jojo

Gost

potem ti morajo oni urediti nov let, v primeru zamude. pojdi takoj na informacije. čakal pa te ne bo noben avion.

1     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40