Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Easyjet Online check in unavailable

Dodan: 17.07.18 @08:19:22

Milan

Gost

Avgusta potujem lj - berlin z easyjetom in se ne morem cekirat. Online check in unavailable. Naj se oglasim na drop desku. Lahko pa sem checkiral povratni let. A bom zaradi tega moral placati check in na letaliscu? In najmanj 2 uri pred poletom bit tam?

0     0

sda

Gost

Kdaj pa potuješ? Check-in lahko opraviš 30 dni in 2 uri pred odhodom.

Tole piše na easyJet strani:

http://www.easyjet.com/en/help/booking-and-check-in/check-in

Sicer pa piše, da poskusi znova v kolikor imaš tehnične težave.

0     0

Milan

Gost

Letim 2.8. in nazaj 9.2. Za nazaj je prijelo za tam pa ne. Ne verjamem, da je problem na moji strani.

0     0

sda

Gost

Ja to pa je čudno. Jaz bi poskusila še kasneje, drugače jih pa kontaktiraj na live chat.

0     0

Tina

Gost

To ni nič hudega. Pomeni samo, da si ne moreš sprintati boarding passa doma in se čekirati online. Ker gre za njihovo napako oz nezmožnost čekiranja online, ne boste plačali ničesar. Treba je it na normalen check-in na letališču, kot če bi oddajali prtljago. In če ne bi nosili s seboj kovčka, četudi gre samo za ročno prtljago, ga tudi vzamejo oni pri čekiranju, vsak v našem primeru je bilo tako. Tako da brez skrbi!

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40